niedziela, 9 lutego 2014

" Nie przyzwyczajaj się do mnie, nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj ile łyżeczek cukru wsypuje do herbaty, zapomnij jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać". Kathlyn HarrisonChwile zwątpienia,niepewności,nierównowagi. Pomimo tych dodatnich temperatur na sopockim molo jest naprawdę ślisko.Emocje wyłożone na dłoni. Bierz co chcesz. Powiedziałabym,ale obawiam się,że weźmiesz serce.

Szukam łatwych rozwiązań,prostych smaków i nieskomplikowanych emocji. Odrobiny spokoju. Świeże powietrze mnie oszałamia. A może to Ty?Albo Wy? Omamia sen możliwości spędzenia nieskomplikowanych godzin. Chociaż kilku.kilkunastu.

Weekend. Moja międzysemestralna przerwa zwana przez ludzi normalnych feriami. Zapewne się nie spodziewacie śniadań-a i macie rację. Bo kto by w pierwszy weekend(i ostatni wolny) jadł śniadania na śniadania? Raczej obiad na śniadanie...a na drugie podwieczorek. Na podwieczorek drinki...eee chyba coś mi się posiłki pomieszały. Na kolację? Chyba.

6 komentarzy:

 1. Ten cytat to również dobra charakterystyka kobiecej natury. Nie przyzwyczajaj się do niczego, w dowolnym momencie wszystkie przyzwyczajenia mogą ulec drastyczniej zmianie i nie będzie w tym nic nadzwyczajnego.

  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. BOooże.. ten Twój widok <3 odreaguj wszystko !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odreagowuje właśnie ogarniając pracę mą dodatkową
   hahaha :* już po weekendzie czas się brac do pracy i nauki

   Usuń
 3. Masz rację, to nie czas by śniadania zjadać w porze śniadań.. ;)
  Kuszą te Twoje drinki, ach chyba dziś się napiję! Buziak;*

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy blog, cudne, przemyślane wpisy, na pewno jeszcze zajrzę , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Anonim? Bez konta? Proszę wybierz opcję "Nazwa/Adres URL" i wpisz swoje imię/pseudonim/chociaż inicjały - lubię wiedzieć kto mnie odwiedza i komentuje :)