piątek, 14 lutego 2014

„Problem nadwrażliwców polega właśnie na tym, że mogliby istnieć w wielu wersjach, ale życie jest tylko jedno i zmusza do tego, żeby byli przede wszystkim tymi, za których biorą ich inni.” - Marilyn Monroe

Popołudniem sennie kleją mi się oczy. Bardziej niż zwykle. To przez to słońce. Stwierdzam zazwyczaj.
Rzęsy posklejane czarnym tuszem poplątały się zupełnie. Kleją się. Do siebie nawzajem. Do białej poszewki. Do snu.
Herbaciane popołudnia. Kawowe poranki. Wieczory w nieodpowiednim towarzystwie.Chylą się więc ku sobie te moje powieki. Nie mogą przestać Kładę poduszkę na głowę. Świat ciemnieje. Popołudnie to czy wieczór? Nie już nie śpię A spałaś?
Noce w końcu spędzam z księżycem. Staram się tak bardzo  się staram. Ignorować. I właśnie wtedy spać. O poranku chociaż w sumie przed południem, jeszcze lekko sennie się wylogowuje. Do widzenia. Miłego weekendu.


5 komentarzy:

 1. Jak tylko widzę, że dodałaś nowego posta, to mi uśmiech sam wchodzi na twarz:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiem, każdy ma przecież swoje namacalne bądź i nienamacalne zdanie na dany temat. Oczywiście w żaden sposób nie neguję kwestii dostania pięknego, słodkiego, miłosnego prezentu i cieszenia się sobą albo chociażby zrodzenia się okazji napisania listu do osoby, która się nam podoba. Jest to jakiś element magiczności. Jednak nie lubię czegoś takiego na pokaz i uważam,że można komuś sprawić przyjemność abstrahując od święta zakochanych, z zaskoczenia, to dopiero będzie niespodzianka. ; D

  Poza tym komercja zrodziła taką formę hipokryzji, skądś ludzie musieli wysunąć takie wnioski a nie inne, nie ma co się łamać, tylko egzystować dalej.

  Co do tych pretekstów to powiem Ci,że każdy pretekst dobry, życzę miłego dnia, aby już żadna dawka ironii nie zaprzątnęła Twojego umysłu! ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny cytat, piękny opis dnia. Zdjęcie intryguje. Jako fanka zielonej herbaty zastanawiam się co to dokładnie jest i jak to zdobyć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to samo chciałam napisać... :P

   Usuń

Anonim? Bez konta? Proszę wybierz opcję "Nazwa/Adres URL" i wpisz swoje imię/pseudonim/chociaż inicjały - lubię wiedzieć kto mnie odwiedza i komentuje :)