niedziela, 13 kwietnia 2014

"... czasem miłość wydaje się łatwa. Na przykład łatwo jest kochać deszcz ... i księżyc. Ale z ludźmi nigdy nie wiadomo. Wszystko jest jakieś zagmatwane. To znaczy jedną osobę możesz kochać w jakiś sposób, a drugą w inny. Ale skąd masz wiedzieć, że kochasz właściwa osobę we właściwy sposób?" — Billie Letts

Słowo dnia.
Obojczyk.
7 komentarzy:

 1. Obojczyk. Nie wiem dlaczego to słowo stało się hitem Twojego dnia, ale słowo samo w sobie jest ładne, fajne, takie... rytmiczne, twarde, konkretne.
  Obojczyk.
  No i to ważna część naszego szkieletu! Niedoceniana.

  Z tą miłością to tak jest.
  Nigdy nie wiadomo która prawdziwa, która ważna, która nie.

  Pozdrowienia z zachmurzonego Lublina!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojczyk. Anatomiczny,ale występujący w poezji. Dlaczego obojczyk,a nie kość biodrowa,nie promieniowa czy małżowina ucha? Twardy. Bo kość. Jednoczesnie miękki. Całowany lub w pośpiechu omijany. Pokazywany lub zakrywany bluzka,swetrem,chustą,szalem. Kuszący lub obojetny. Zastanawiający. Wyznacznik dla jednych ich wagi. Dla innych nieistniejący. Wręcz nie wiedzą ze obojczyk to obojczyk. Ale nigdy nie w ujęciu negatywnym.

   Usuń
  2. I jeszcze dla innych wyznacznik dobrze wyglądającego dekoltu w sukience. A dla innych zupełnie niepotrzebna kość, denerwująca,twarda,przez co ułożyć sie kiepsko na mnie(tutaj mowa o moim kocie)

   Usuń
 2. mnie jak zawsze kupujesz cytatem! jak Ty to robisz, że zawsze trafiasz w punkt? (:

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z cytatem :)
  Ja często widzę różnicę pomiędzy miłością do różnych osób :D

  OdpowiedzUsuń
 4. kurcze...cytat genialny. zapisałam sobie :) a tą piosenkę namiętnie słucham od dnia premiery...i żałuję, że nie mam albumu :<

  OdpowiedzUsuń
 5. Super cytat, naprawdę... inspiruje.

  OdpowiedzUsuń

Anonim? Bez konta? Proszę wybierz opcję "Nazwa/Adres URL" i wpisz swoje imię/pseudonim/chociaż inicjały - lubię wiedzieć kto mnie odwiedza i komentuje :)